Wędliny domowe z masarni Tomex

Masarnia TOMEX jest firmą rodzinną, która przetwórstwo mięsne tradycyjnymi metodami rozwija od 1960 r. Domowe wędliny powstają z pasji a fachowa wiedza przekazywana jest z ojca na syna. Masarnia współpracuje ze sprawdzonymi regionalnymi hodowcami.

kiełbasa swojska

Kiełbasa swojska z Masarni Tomex

Specjalnością masarni są wędliny wyrabiane z mięs wieprzowych. Do produkcji nie stosuje się chemicznych konserwantów, polepszaczy czy glutenu. Oprócz różnego rodzaju kiełbas swojskich w ofercie są także wyroby jak szynki i polędwice.

wędliny domowe

Wędliny domowe z Masarni Tomex

Produkty dostępne są w sklepie firmowym w Przyborowie koło Nowej Soli. Sprzedaż odbywa się także w punkcie w Nowym Miasteczku oraz w mobilnym sklepie na kółkach, który można co tydzień spotkać na Zielonym Targu zdrowej żywności w Ochli pod Zieloną Górą.

Poznaj bliżej Masarnię Tomex

InfoTo wiele dla nas znaczy, jeśli kupując u naszego Partnera powołasz się na Serwis Agropaczka. Z góry dziękujemy.

5 odpowiedzi
 1. Agropaczka pisze:

  Gorąco polecamy pieczeń z karkówki! Smak świetny, cena rozsądna. Czy na kanapkę, czy do sałatki. Palce lizać 😉

 2. smakosz pisze:

  odwiedziłem stoisko na targach dobrego jedzenia, ceny normalne a smak naprawdę dobry. Polecam!

 3. Adrian pisze:

  Witam i przestrzegam wszelkie osoby zainteresowane współpracą z tą godną pożałowania firmą.
  Chciałem nawiązać współpracę z firmą Tomex czy Sromex raczej powinno się to nazywać.
  Zależało mi na dostawcy wędlin robionych tradycyjnymi metodami bez dodatków chemicznych itp.
  Dostałem ofertę którą zamieściłem na swojej stronie internetowej a w między czasie właściciel zobligował się do dostarczenia mi składu ich wyrobów. Niestety po 2 tygodniach wydzwaniania i proszenia się o to usłyszałem (nawet nie wiem od kogo bo co chwile tam kto inny odbiera a jedyny nr kontaktowy to nr na sklep więc nie wiadomo czy rozmawia sie ze sprzataczką, sprzedawczynią czy rzeźnikiem) że dziwne że ja proszę o takie rzeczy bo nikt tego normalnie nie wymaga… No po prostu ręce mi opadły jak k… nikt nie wymaga ludzie towar kupują to chyba chcą wiedzieć co jest w środku. Starając się jakoś jeszcze trzymać nerwy na wodzy napisałem maila już ostatniego z prośbą o kontakt w którym wyjaśniłem że czekam do teraz tj do godziny 16:00 na jaką kolwiek odpowiedź z ich strony bo inaczej potraktuje ich tak jak na to zasługują czyli wystawię andekwatną opinię do ich postawy co niniejszym czynię.
  Kategorycznie odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą „firmą” ponieważ takim traktowaniem nie zasługują na nowych klientów.
  Ponadto uważam że stosują nie uczciwą politykę sprzedaży ponieważ jeśli ktoś broni się rękoma i nogami przed tym aby podać stan faktyczny swoich wędlin myślę że robi to celowo i oszukuje ludzi wprowadzając ich w błąd odnośnie zawartości chemii w swoich produktach.

 4. Adrian pisze:

  Jesze aby nie być gołosłownym oto treść maila którego do nich wysłałem.
  Witam, jeszcze nie zaczęliśmy współpracy ale po tym co widzę, jakie macie państwo podejście do klienta to zastanawia mnie jak wy w ogóle jeszcze funkcjonujecie w tych czasach.
  Właściciel nie raczy odebrać telefonu, od tygodnia czasu ani razu, nie ma z kim porozmawiać bo nikt nic nie wie.
  W czym jest problem aby wysłać skład wędlin, przecież ja nie rzucam tym w ludzi tylko to sprzedaję a każdy klient ma prawo wiedzieć co kupuje.
  Tak bezczelnego olewatorskiego podejścia nie spotkałem jeszcze w przypadku żadnej firmy z którą współpracuje.
  W ciągu jednego dnia mam zamówień na ponad 100kg wędlin a wy mnie traktujecie jak bym chciał od was coś za darmo wyłudzić.
  Jak ja teraz wyglądam przed swoimi klientami?
  Ludzie zamówili produkty a ja muszę im powiedzieć że im nie dostarczę produktów ponieważ firma która mi je dostarcza jest po prostu godna pożałowania.
  Czekam dziś do godziny 16:00 na jakąkolwiek odpowiedź z waszej strony, jeśli jej nie otrzymam to gwarantuje że ilość negatywnych ocen na stronie agropaczka która was promuje będzie andykwatna do waszego podejścia do klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top