Naturalny sok jabłkowy tłoczony Gabler

Podstawą produkcji soku jabłkowego Gabler jest bez wątpienia wysoka jakość polskich jabłek,  o głębokim smaku i właściwościach zdrowotnych. Sok Gabler wywodzi się z największego sadu Europy jakim jest obszar warecko-grójecki, szczycący się setkami lat tradycji sadowniczych.

sad-warecko-grojecki

Sok jabłkowy tłoczony na zimno to bogactwo witamin i składników odżywczych. Wypijając jedną szklankę soku jabłkowego tłoczonego dziennie lub podając go swojemu dziecku zapewniasz swojej rodzinie:
rodzinny-sok-jablkowy-gabler

  • zwiększoną odporność w walce z zarazkami,
  • oczyszczenie organizmu z toksyn,
  • wzmocnienie struktury kości,
  • piękną i gładką skórę,
  • prawidłową pracę serca,
  • obniżenie poziomu cholesterolu
    i wiele innych…

Sok Gabler dostępny jest w opakowaniach Bag In Box o pojemności 5L. Sok tłoczony zachowuje świeżość i swoje właściwości 6 miesięcy przed otwarciem i aż do 21 dni po otwarciu. A to za sprawą specjalnego kranika, który uniemożliwia dostęp powietrza do wewnątrz „worka” z sokiem. Ponadto kranik ułatwia nalewanie oraz jest prosty w użyciu nawet dla dzieci. Możesz oszczędzić na opakowaniu kupując same „worki” z sokiem jabłkowym!

sok-jablkowy-gabler-w-kartonie

Bez znaczenia jaki pakiet zamówisz, sok zostanie dostarczony prosto pod Twoje drzwi! Na terenie Warszawy obowiązuje bezpłatna dostawa, dwa razy w tygodniu, w godzinach wybranych przez Ciebie. Możliwa jest także wysyłka kurierem na resztę kraju. Po więcej informacji wejdź do sklepu www.gabler.pl i poznaj pełnię smaku naturalnie mętnego soku jabłkowego Gabler.

Zamów sok jabłkowy tłoczony Gabler

InfoTo wiele dla nas znaczy, jeśli kupując u naszego Partnera powołasz się na Serwis Agropaczka. Z góry dziękujemy.

Kategoria: Producenci  Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top