Towary tradycyjne z Tarnowskiej Bacówki

Gdzie szukać sklepu ze zdrową żywnością jak nie w pełnej produktów tradycyjnych Małopolsce. Doceniając jakość i smak sklep Bacówka proponuje produkty regionalne w kategorii głównie wędlin tradycyjnych jak grillowe rarytasy, kiełbasy, pasztety, wędzonki czy wędliny z pieca. W szerokim asortymencie znajdziemy też pozycje nieocenione w podróży jak Swoja ze słoja oraz Pasztetowo do plecoka. Pośród naturalnych przetworów w słoikach też nie brak unikatowych pozycji; tu sklep proponuje m.in. Konfiturę z rokitnika pospolitego i Powidła z mirabelki.

Bacówka Tarnowska

W sklepie znalazło się również miejsce na przygotowywane domowymi sposobami makarony oraz inne wyroby domowe jak pierogi i krokiety. Należy podkreślić, że jak większość produktów regionalnych i te powstają bez dodatku glutaminianu sodu, konserwantów i innych niekorzystnych dla zdrowia składników. Starając się poszerzać ofertę o towary korzystne dla zdrowia w kategorii suplementy diety sklep proponuje produkty EkaMedica, wśród których m.in. sok z buraka, sok z malin czy aronii.

Bacówka produkty

Klienci z Tarnowa mają możliwość zakupów w dwóch sklepach stacjonarnych. Dla wygody pozostałych został uruchomiony sklep internetowy, a dzięki szybkiej wysyłce kurierskiej z dobrodziejstw Bacówki można się cieszyć na terenie całego kraju

Przejdź do sklepu Bacówka

InfoTo wiele dla nas znaczy, jeśli kupując u naszego Partnera powołasz się na Serwis Agropaczka. Z góry dziękujemy.

5 odpowiedzi
 1. krzywy pisze:

  Bardzo dobre Jadło:P

 2. Toma pisze:

  Mój typ to Kiełbasa Swoja! Pachnie i smakuje jak wiejskie wędliny sprzed lat. Na ognisko polecam Codzienną grillową – nic z niej nie kapało i żadnych chrząstek jak nieraz w typowych kiełbasach. Ciekawy był też pasztet z królika.

 3. Ruda pisze:

  Mnie zaciekawiła konfitura z rokitnika pospolitego. Smak co najmniej specyficzny, ale idzie polubić :) Sporo pro-zdrowotnych produktów smakuje „wyjątkowo”. Wyczytałam w necie, że oprócz smarowania bułek też można rozpuszczać w wodzie jako napój. Sprawdziłam, polecam.

 4. Beata pisze:

  Dzień dobry, czy sklep internetowy będzie jeszcze działał?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top