Ostatnie wiadomości

Olej lniany od Oleania

Oleania to firma rodzinna stworzona z pasji i miłości do tradycyjnych, naturalnych produktów, propagująca ideę zdrowego odżywiania i czerpania ze skarbów natury, tego, co w nich najcenniejsze i niezbędne dla zachowania dobrego samopoczucia. Dlatego też oleje produkowane są z najwyższej jakości surowców, gwarantujących ich wyjątkowe właściwości. Dzięki temu mają one niepowtarzalny smak i aromat oraz […]

Kategoria: Producenci  Tagi:  Dodaj komentarz

Oleje z tłoczni Olejowy Raj

Duży wybór oleju tłoczonego na zimno z podlaskiej tłoczni przepełnionej pasją do zdrowego trybu życiu. Sprzedaż wysyłkowa na terenie Polski oraz stacjonarna na Podlasiu.

Kategoria: Producenci  Tagi:  Dodaj komentarz

Jeśli produkujesz zdrową żywność ekologiczną, lokalną, tradycyjną czy regionalną, sprawdź jak dotrzeć do nowych klientów i jak sprzedawać więcej. Jeśli smaczna i zdrowa żywność interesuje Cię jako klienta indywidualnego bądź hurtowego, sprawdź jak kupisz te produkty prosto od producenta.

Sprzedawcaagropaczka_klient

Konsumentom polecamy dział porad i ciekawostek o zdrowej żywności. Producenci powinni zaś zerknąć do działu porad marketingowych, gdzie znajdą wskazówki dotyczące budowania marki i prowadzenia sprzedaży swoich produktów.

YoutubeSocial-Network-Facebook-iconSprawdź kanał Agropaczka na YouTube i zobacz jakie korzyści daje współpraca z nami. Dołącz do nas na Facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Ucieszy nas także Twoja aktywność i komentarze.

AgroBiznes Parklogo-targi-dobrego-jedzenia

logo-polski-slad logo-590-powodow logo-handel-certyfikowany

dotacja

Top