Materiały reklamowe

Współpracując z serwisem Agropaczka nie musisz tracić czasu i pieniędzy na przygotowanie materiałów promujących Twój sklep. Zajmiemy się tym za Ciebie a materiały otrzymasz za darmo w pakiecie startowym. Poniżej przykłady materiałów.

Plakat partnera

agropaczka-plakat-partneraPlakat potwierdzający współpracę z serwisem Agropaczka. Do zawieszenia na stoisku, w sklepie firmowym, w gospodarstwie czy na targach. Wszędzie gdzie klient zauważy i zyska kolejny argument przekonujący go do sprzedawcy. Wielkość A4 (20x30cm). Istnieje możliwość zamówienia większego plakatu.

Wzór wizytowki

Wizytówka

Podstawowe narzędzie w kontaktach biznesowych. Na niej Twoje dane, adres sklepu internetowego oraz telefon.

Naklejka na produkty

Wzór naklejkiNiezbędna przy opisywaniu produktów. Samoprzylepna, na folii, dzięki czemu wytrzyma naklejanie na butelki, słoiki, skrzynki. Na naklejce poza danymi sklepu specjalne miejsce na przypis. Do pisania używaj markera lub pisaka do płyt.

Naklejka na samochód

Naklejka na samochód

Samoprzylepna reklama na samochód, aby wesprzeć budowanie własnej marki. Dzięki laminatowi naklejka odporna na warunki atmosferyczne. W razie potrzeby można odkleić nie niszcząc lakieru.
Ulotka

Ulotka dla klientów

Ulotka formatu A6 zachęcająca klientów do odwiedzenia sklepu internetowego. Na ulotce znajduje się nazwa sklepu, adres internetowy oraz telefon.
Na odwrocie ulotki mieści się informacja o darmowych powiadomieniach SMS dla klientów.
koszulka_agropaczka

Koszulka reklamowa

Koszulka polo z logo Agropaczka na piersi i adresem www na plecach. Dostępna w 4 rozmiarach: M, L, XL, 2XL.

Naklejka na tablicę rejestracyjną samochodu

Naklejka przewidziana dla klientów aby w tak drobny sposób reklamowali sieć dostawców na lokalnym rynku. Przewidziana na pasek reklamowy w standardowych tablicach rejestracyjnych, sugerowany tył (światła, korki) i przód (parking).

Naklejka na tablicę rejestracyjną

Jeśli chcesz dokupić więcej materiałów reklamowych skontaktuj się z nami a prześlemy szczegółową ofertę.

Możesz śledzić odpowiedzi na ten wpis przez kanał RSS 2.0.Możesz zostawić odpowiedź do tego artykułu lub odwołać się do niego przez trackback ze swojej strony.
1 odpowiedź
  1. Trzy Słowa pisze:

    Podoba mi się idea pakietów startowych. Świetny pomysł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top