Tłoczone soki owocowo-warzywne Vita Natura

Vita NaturaSoki Vita Natura produkowane są ze świeżych i dojrzałych owoców i warzyw. Są w 100% naturalne, nie zawierają  sztucznych dodatków, konserwantów, cukru ani wody. Ich cechą charakterystyczną jest to, że  pasteryzowane są  w temperaturze do 80⁰ C, dzięki czemu nie tracą swoich naturalnych właściwości, smaku i wartości odżywczych. Zachowują więc wszystko co najcenniejsze w owocach: błonnik, witaminy, potas, jod, żelazo.

soki-vita-natura

Tylko owoce i warzywa – składniki soków Vita Natura

Wszystkie soki dostępne są w opakowaniach typu bag-in-box 3L oraz 5L. Szczelnie zamknięty worek sprawia, że sok można przechowywać przez okres 6 miesięcy. Natomiast dzięki specjalnemu zaworowi te naturalne soki tłoczone zachowują świeżość oraz smak nawet do 14 dni po otwarciu nie wymagając przy tym przechowywania w lodówce. Na obecną chwilę w ofercie firmy znajdują się:

  • Sok jabłkowy
  • Sok jabłkowo-buraczkowy
  • Sok jabłkowo-malinowy
  • Sok jabłkowo-marchewkowy

W okolicach miejscowości Wandalin i Opole Lubelskie możliwy jest dowóz towaru. Na terenie reszty kraju realizowane są przesyłki kurierskie. W zależności od wielkości zamówienia i sposobu płatności ustalany jest koszt dostawy.

Zamów soki od Vita Natura

InfoTo wiele dla nas znaczy, jeśli kupując u naszego Partnera powołasz się na Serwis Agropaczka. Z góry dziękujemy.

Kategoria: Producenci  Tagi: ,
2 odpowiedzi
  1. Agropaczka pisze:

    Soczki dotarły. Bardzo smaczne, sama natura. Polecamy!

  2. l.c. pisze:

    potwierdzam, bardzo dobre soki…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top