Soki warzywne i owocowe z pijalni Owocni

Pijalnia świeżo wyciskanych soków to miejsce w którym z warzyw i owoców wyciska się to, co najlepsze. Pyszne soki powstają bez dodatku wody, cukru czy konserwantów. Podstawą soków są owoce i warzywa od regionalnych producentów. Wyjątkowości natomiast dodają im specjalnie dobrane dodatki jak przyprawy czy owoce egzotyczne. Dzięki temu oprócz pysznego smaku soki zawierają również komplet potrzebnych witamin. W ofercie znajduje się już ponad 10 smaków.

Pijalnia Owocni - Sok Zielone Jabłuszko

Pijalnia Owocni – Sok Zielone Jabłuszko

Wśród oryginalnych przepisów znaleźć można m.in. mieszanki jabłka z natką pietruszki lub z burakiem i cytryną. Tutaj każdy składnik ma znaczenie. Soki spełniają odpowiednie funkcje jak usprawnienie procesu przemiany materii, wzmocnienie osłabionego organizmu, oczyszczanie organizmu i wiele innych.

Pijalnia Owocni - Soki owocowe i warzywne

Pijalnia Owocni – Soki owocowe i warzywne

Na świeże soki pijalnia zaprasza do swego lokalu w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 116. Część soków dostępna jest również w sprzedaży wysyłkowej oraz stałych hurtowych dostawach na terenie Łodzi. Wówczas soki pakowane są w opakowania bag-in-box 3L oraz 5L. „Owocni” oferują także usługę wyciskania soków na zlecenie klienta.

Poznaj bliżej Pijalnię Owocni

InfoTo wiele dla nas znaczy, jeśli kupując u naszego Partnera powołasz się na Serwis Agropaczka. Z góry dziękujemy.

Kategoria: Producenci  Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top