Sery kozie i kozie mleko z Gospodarstwa nad Arem

Gospodarstwo rolne Nad Arem z miejscowości Kierźliny może poszczycić się już ponad 20-letnim doświadczeniem w hodowli kóz. Zwierzęta latem wypasane są na rozległych łąkach co zapewnia im naturalny pokarm i jakże ważną dla tych zwierząt wolność. Natomiast zimą podstawowym pokarmem jest siano, otręby pszenne, owies i buraki. Gospodarstwo współpracuje z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim Wydział Weterynarii i Zootechniki. Dzięki temu oprócz współpracy czysto naukowej zwierzęta mają zapewnioną profesjonalną opiekę weterynaryjną i zootechniczną.

gospodarstwo-nad-arem

Kozy z Gospodarstwa nad Arem

Własna hodowla kóz mlecznych oraz odpowiednie zaplecze techniczne pozwalają dokładnie kontrolować jakość mleka koziego oraz przetworów z niego produkowanych. W produkcji nie używa się żadnych konserwantów ani ulepszaczy, więc klienci mogą być pewni, że spożywają zdrową polską żywność. Najwyższej jakości mleko kozie oraz przetwory z gospodarstwa spełniają normy europejskie. Potwierdzeniem tego a zarazem wyróżnieniem jest wpisanie ich do Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego.

twardy-ser-podpuszczkowy

Twardy ser podpuszczkowy z Gospodarstwa nad Arem

Wśród produktów gospodarstwa znajdziemy oczywiście kozie mleko, ponadto masło oraz jogurt z mleka koziego. Gamę produktów poszerzają twarożek z mleka koziego, ser baryłka, ser serwatkowy Ricotta a także tradycyjny twardy ser podpuszczkowy. Smak i jakość produktów docenimy spożywając je bezpośrednio lub w proponowanych przez gospodarstwo daniach. Towar wysyłany jest kurierem na terenie kraju, można go również odebrać w gospodarstwie. Dla większych zamówień możliwa dostawa na terenie Olsztyna.

Zamów kozie produkty z gospodarstwa

InfoTo wiele dla nas znaczy, jeśli kupując u naszego Partnera powołasz się na Serwis Agropaczka. Z góry dziękujemy.

Kategoria: Producenci  Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top