Rodzinna ferma drobiu Eko Zagroda Rembielin

ekoZagroda Rembielin jest małą rodzinną fermą, która zajmuje się hodowlą oraz sprzedażą drobiu. W przeciwieństwie do wielkiej fermy drobiu tu rządzi spokój, natura i chów ekologiczny. Ferma jest w trakcie certyfikacji na gospodarstwo ekologiczne, co jest zapewnieniem, że lada chwila będzie już dostarczać certyfikowany drób ekologiczny.

eko-kurczaki-i-indyki-rembielin

Kurczaki i indyki w Eko Zagrodzie Rembielin

Wśród hodowanego drobiu znajdziemy indyki, kurczaki, gęsi oraz kaczki. Spełniając warunki chowu ekologicznego, drób całe dnie biega po wolnym wybiegu. O tym, że właściciele fermy są pasjonatami drobiu świadczy też przygotowany na ich stronie dział przepisów na dania z drobiu :)

eko-kaczki-i-gesi-rembielin

Kaczki i gęsi w Eko Zagrodzie Rembielin

Podkreślić należy też, że ubój jest pod konkretną dostawę, drób nie jest więc magazynowany. Eko Zagroda Rembielin mieści się w woj. mazowieckim. Drób dowożony jest zgodnie z określonym harmonogramem do Płocka, Warszawy oraz Łodzi. Najlepiej zapoznać się z grafikiem dostaw.

 Zamów drób z Eko Zagrody Rembielin

InfoTo wiele dla nas znaczy, jeśli kupując u naszego Partnera powołasz się na Serwis Agropaczka. Z góry dziękujemy.

Kategoria: Producenci  Tagi:
3 odpowiedzi
 1. Unia pisze:

  Dzień dobry,
  proszę o informację jak karmiony jest drób – zbożami, czy wyłącznie trawą

  Pozdrawiam

 2. Agropaczka pisze:

  Witam, dziękujemy za zainteresowanie ofertą jednego z partnerów. O szczegóły proszę pytać bezpośrednio producenta drobiu; zielony przycisk powyżej przekieruje na jego stronę – https://ekodrob.wordpress.com/zamowienia-2/

 3. pyt. pisze:

  a co powinny jesc oprocz paszy? czy mozna im dac siano? marchewke, cukienie, dynie w calosci ? a jak powinny spedzac zime indyki? widuje indyki ze schowana glowa w piorach stojace na laczce obok domu w zimie. Czy te ptaki nie musza miec dachu nad glowa i pomieszczenia zeby nie marzly i nie mokly? nigdzie nie mozna tej informacji znalezc, ani czym karmic indyka. Przechodze obok nich kilka razy w tygodniu, moge im cos podrzucic, ale nie wiem co, a paszy przeciez nie kupie i nie wsypie przez plot do wlasciciela indykow! Podstawowe informacje o indykach na wage zlota! A komentowanie o kolorze pior wszedzie! Indyk to ptak! Jak ma jesc, co ma jesc, kiedy ma jesc i jak ma ..mieszkac? Czy to takie trudne zeby dopisac w kilku zdaniach? Z gory dziekuje w imieniu zaniedbanych indykow, moze przed ich smiercia zdaze im cos pomoc, jesli wreszcie znajde informacje jak im pomoc!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top