Olej lniany budwigowy z Laboratorium Biooil

Laboratorium Biooil produkuje olej różnego rodzaju z podkreśleniem jego walorów zdrowotnych i smakowych. Oleje tłoczy się „na zimno”, dzięki czemu zachowane są wszystkie bioaktywne właściwości nasion. W produkcji nie używa się żadnych sztucznych dodatków czy konserwantów. Laboratorium mocno dba o jakość swych produktów czego potwierdzeniem jest certyfikat ekologiczny. Dzięki produkcji na mniejszą skalę, olej produkowany na bieżąco jest zawsze świeży.

zdrowe-oleje-biooil

Zdrowe oleje z Laboratorium Biooil

Wśród całej gamy produktów znajdziemy olej lniany, olej słonecznikowy, olej sezamowy, olej z pestek dyni, olej rzepakowy czy nawet olej kokosowy. Każdy ma inne właściwości, warto więc zapoznać się na stronie Laboratorium Biooil z zastosowaniem oleju oraz jego korzystnym wpływem na zdrowie i urodę.

Szczególnie polecanym jest tzw. olej budwigowy, a dokładniej olej lniany budwigowy. Stosowany jest on podczas opisywanej przez laboratorium diety dr Budwig.

oleje-z-laboratorium-biooil

Rodzaje oleju z Laboratorium Biooil

Bardzo przydatny jest także przygotowany dział przepisów z wieloma propozycjami zdrowych dań przygotowanych z użyciem oleju Laboratorium Biooil.

Na stronie znajdziemy informacje jak i gdzie kupić olej. Firma stawia głównie na sprzedaż wysyłkową z możliwością odbioru osobistego w Zielonej Górze.

Przejdź do Laboratorium Biooil

InfoTo wiele dla nas znaczy, jeśli kupując u naszego Partnera powołasz się na Serwis Agropaczka. Z góry dziękujemy.

Kategoria: Producenci  Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top