Bezglutenowe wędliny domowe od Salcum-Fixum

Przydomowa masarnia Salcum-Fixum jest małą rodzinną firmą mieszczącą się w Sulechowie. Podstawowymi produktami są tradycyjne wędliny domowe produkowane z wykorzystaniem wyłącznie naturalnych składników; co bardzo istotne w wielu dietach – są to produkty bezglutenowe. Wyjątkowości wędlinom dodaje proces peklowania z zastosowaniem ziół i wędzenie w tradycyjny sposób na olchowym, śliwkowym i wiśniowym drzewie. Na liście przysmaków znajdziemy m.in. kiełbasy, szynki, polędwice, roladę boczkową oraz firmowy salceson.

wedliny-domowe-salcum-fixum

Tradycyjne wędliny domowe bez glutenu

W ofercie firmy znajdują się także przetwory mięsne jak pieczony pasztet z kaczki czy smalec domowy z cebulką i wędzonką. W sezonie letnim wśród specjałów znajduje się mięso marynowane na grilla. Flagowym produktem masarni jest miodowa karkówka w piwie i ziołach. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej Salcum-Fixum.

mortadela-wloska-salcum-fixum

Soczysta mortadela włoska z oliwkami, papryką i żółtym serem.

Masarnia oferuje także usługę typu stół wiejski, czyli przygotowanie stoiska z wędlinami w restauracjach, salach bankietowych, imprezach firmowych, domach weselnych i innych przyjęciach okolicznościowych. Sprzedaż odbywa się w sklepach i na stoiskach firmowych w Sulechowie (Żeromskiego 23),  Zielonej Górze (rynek przy Owocowej) oraz Nowej Soli (Targowisko miejskie).

Poznaj wędliny domowe od Salcum-Fixum

InfoTo wiele dla nas znaczy, jeśli kupując u naszego Partnera powołasz się na Serwis Agropaczka. Z góry dziękujemy.

1 odpowiedź
  1. Agropaczka pisze:

    Polecamy równie mocno wędzoną pierś z indyka! Bardzo smaczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top